Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 22 kwietnia 2008 
    

Nowe funkcje w Google Earth


Autor: DYD | źródło: 4Press / TG Daily | 10:03
Firma Google wprowadziła nową wersję popularnej aplikacji Google Earth, z ulepszoną funkcjonalnością i większym wsparciem dla użytkowników komputerów Mac. Jedną z większych zmian w wersji 4.3 jest sposobność zobaczenia widoku ulicy w trybie Street View. Dodatkowo każde zdjęcie będzie opatrzone datą dnia, w którym zostało wykonane. Dodano również nowe modele rzeczywistych budynków w 3D, które mają ładować się szybciej niż poprzednio. Uproszczono także nawigację, która teraz ma być bardziej intuicyjna. Ciekawą funkcją jest zmiana oświetlenia w czasie rzeczywistym. Ukłonem w stronę użytkowników komputerów Mac jest dodanie obsługi technologii Flash.

Google Earth w nowej wersji będzie obsługiwać 12 nowych języków: duński, angielski w brytyjskiej wersji, hiszpański w wersji latynoamerykańskiej, fiński, hebrajski, indoznezyjski, norweski, portugalski, rumuński, szwedzki, tajski oraz turecki.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.