Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 22 kwietnia 2008 
    

MSI Wind: kolejne informacje


Autor: Zbyszek | źródło: TechConnect/Fudzilla | 11:06
Po premierze nowej serii Eee PC z ekranem o przekątnej 8.9" firma MSI, która przymierza się do wprowadzenia na rynek podobnego urządzenia postanowiła przypomnieć o swoich planach, kolejny raz przedstawiając kieszonkowy notebook własnej marki o nazwie Wind. Koncern poinformował, że zaczyna już produkcję urządzeń oraz kampanię reklamową, która będzie je promować. Jednocześnie udostępniona została garść nowych informacji na temat Wind PC. Ważący dokładnie kilogram notebook będzie dostępny z dwoma wersjami matrycy - 8.9" i 10.2", jednak o identycznej rozdzielczości 1024x600 pikseli.

W odróżnieniu od Eee PC komputer nie będzie używał nośników SSD. W jego wnętrzu znajdą się klasyczne dyski HDD. W sprzedaży pojawią się wersje z systemami Linux lub Windows XP.

Oficjalna premiera MSI Wind odbędzie się na targach Computerex w dniach 3-7 czerwca, po czym notebooki mają natychmiast pojawić się w sklepach.

Szokują jednak ceny, które wyniosą od 299 do 699 euro zależnie od wyposażenia oraz zainstalowanego systemu operacyjnego. Przy obecnym kursie dolara do euro daje do cenę od około 460 do 1090 USD. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.