Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 5 czerwca 2008 
    

Sun pracuje nad dyskami SSD


Autor: Zbyszek | źródło: DailyTech | 18:01
(1)
Koncern Sun, znany na rynku głównie za sprawą oprogramowania Solaris oraz procesorów RISC i wydajnych serwerów ma zamiar dołączyć do grona firm mających w swojej ofercie dyski SSD dla serwerów i stacji roboczych. Włączenie nośników SSD do oferty rynkowej już pod koniec obecnego roku zapowiedział John Fowler, wiceprezes oraz dyrektor wykonawczy koncernu. Firma dostrzega ogromy potencjał nowego rozwiązania, który może mieć największe znaczenie w systemach bazodanowych oraz centrach danych. Sun zamierza stworzyć nośniki w formie klasycznych dysków twardych o wielkości 2.5 oraz 3.5 cala a także w postaci kart rozszerzeń przeznaczonych do montażu bezpośrednio w slotach płyt głównych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. aaa (autor: pit808 | data: 6/06/08 | godz.: 11:22)
    co się stało z projektem OPEN CPU ??? Pamiętam, że SUN chciał uwolnić swojego RISCa i dać społeczności OPEN stworzyć nowy CPU. Z OOo im się udało, to może z CPU też by im wyszło, zamiast SPARC zwał by się SPARTAN ;).

    Może zrezygnowali z tego pomysłu na rzecz pomocy AMD przy OPTERONACH ??


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.