Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 9 lipca 2008 
    

ASUS na Game Festival 2008


Autor: DYD | 10:38
Asus po raz kolejny uczestniczył w imprezie dla graczy. Podczas Game Fesitval 2008 w Elblągu na stoisku firmy można było zobaczyć jej sprzęt w akcji. Na zwiedzających czekało sporo atrakcji – miniturnieje, konkursy, gry 1 na 1, także przeciwko profesjonalnemu graczowi z zespołu SPQR. Zwiedzający, którzy wzięli udział w konkursach mogli liczyć na nagrody. Na odwiedzających w przezroczystych obudowach czekały płyty główne Maximus Extreme i Rampage Formula, karty graficzne EN9800 GX2 i EAH3870 X2 oraz wentylatory Triton 85 i Lion Square. Asus zaprezentował notebooki skonstruowane specjalnie z myślą o graczach – premierowy G70 z dwoma kartami graficznymi w układzie SLI i dobrze już znany G2S.

Dużą popularnością cieszyły się gry: Rainbow Six Vegas, Assasins Creed, Euro 2008, Ghost Recon, Trackmania United oraz nieśmiertelny Counter Strike 1.6.

O atrakcje na stoisku dbali ludzie z Headshot.pl – internetowej telewizji dla graczy. Uczestnicy konkursów mieli szanse na wygranie płyty głównej firmy oraz jednego z wielu gadżetów. Poza udziałem w typowych turniejach można było spróbować swoich sił w turniejach niekonwencjonalnych - np. CS 1.6 Invert (zmienione sterowanie), pojedynek na noże z torbami na głowach (sterowanie wg wskazówek partnera) i innych.

Game Festival w Elblągu to kolejna przesłanka do stwierdzenia, że środowisko graczy w Polsce rośnie w siłę i jest na dobrej drodze do osiągnięcia standardów znanych na świecie.
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.