Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 15 lipca 2008 
    

3G iPhone - 1 milion sprzedanych sztuk


Autor: Redakcja | 09:23
(2)
To był weekend, na który fani telefonu iPhone czekali od wielu miesięcy. I raczej się nie zawiedli, gdyż Apple w tak krótkim czasie sprzedał ponad 1 milion nowych telefonów z logo iPhone. Premiera odbyła się w 21 krajach na wielu kontynentach. Warto przypomnieć, iż pierwsza wersja słynnego iPhone'a dopiero po 74 dniach osiągnęła okrągły 1 milion sprzedanych sztuk. Jednym słowem - duży sukces Apple. Jednak po chwili euforii z nabycia upragnionego telefonu, część nowych nabywców zgłaszała niezadowolenie i rozczarowanie, spowodowane problemami z aktywacją w sieci, przez co nowy iPhone nie mógł spełnić swojej podstawowej funkcji komunikacyjnej. Dodatkowo w sklepach operatorów AT&T oraz firmowych salonach Apple brakowało modeli 16GB.

Jeżeli liczba 1 miliona sprzedanych sztuk w weekend wydaje się niebotyczna, warto zaznaczyć, że jeszcze przed premierą nowego telefonu ze strony iTunes App Store pobrano ponad 10 milionów aplikacji dla użytkowników iPhone i iPod touch. Ilustruje to duży potencjał jaki drzemie w tych modelach.

Teraz czekamy na premierę na naszym rynku, przypomnijmy, że 3G iPhone ma być oferowany u operatorów Ery i Orange. Pojawiają się pewne doniesienie, że być może Play także włączy się w dystrybucję tego modelu.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. no w takim razie (autor: leonx | data: 15/07/08 | godz.: 11:26)
    ja przeszedlem na ciemna strone mocy i nabylem HTC Diamond z Windows Mobile - problemow z aktywacja nie zauwazylem ;)

  2. a ja to już dawno jestem po ciemnej stronie mocy (autor: Zalew | data: 15/07/08 | godz.: 20:06)
    i teraz tylko czekam jak się pojawi HTC Touch Pro :D

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.