Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 25 lipca 2008 
    

Testowe Larrabee w listopadzie?


Autor: Redakcja | 08:02
Wiadomo, że Intel szykuje się do rozpoczęcia dostaw testowych układów Larrabee w końcu tego roku, a egzemplarze seryjne tych chipów ukażą się nie wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. W segmencie grafiki zintegrowanej Intel jest obecny od dawna i czuje się w niej bardzo pewnie, z kolei bardzo ambitny projekt znany pod nazwą Larrabee jest dużym wyzwaniem dla "niebieskich" i wymaga bardzo dokładnych przygotowań.. Z tego powodu producenci otrzymają egzemplarze referencyjne kart na bazie Larrabee na długo przed końcowymi użytkownikami.

Strona The Inquirer, w ostatnich dniach przejawiająca pozazdroszczenia godną aktywność w formułowaniu pytań związanych z Larrabee, opublikowała kolejną informację na ten temat. Mówi ona o tym, że pierwsze egzemplarze Larrabee dotrą do programistów już w listopadzie tego roku.

Ponieważ Larrabee będzie produktem podwójnego zastosowania i oprócz przyśpieszenia grafiki będzie zajmować się i różnego rodzaju obliczeniami, od jakości optymalizacji oprogramowania będzie zależeć sukces Larrabee na rynku. Intel pragnie jak najlepiej przygotować się do premiery, i dlatego zaczyna współpracować zawczasu z twórcami otoczenia programowego tego układu. (Autor: Giray)

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.