Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 7 sierpnia 2008 
    

Garmin Colorado 300 z topograficzną mapą


Autor: DYD | 21:02
(1)
W Polsce wprowadzano na rynek urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej po Polsce - Garmin Colorado 300 z pierwszym komercyjny pakietem topograficznych map Polski – GPMapa TOPO. Colorado 300 to wodoodporne urządzenie nawigacyjne z systemem sterowania funkcjami za pomocą pokrętła Rock’n Roller - zastępującego całkowicie klawisze. Moduł GPS – SIRF III z systemem WAAS-EGNOS i antena typu quad-helix zapewniają odbiór sygnału w trudnych warunkach. Dwie baterie AA (paluszki) mają wystarczyć na 15 godzin pracy.

Pakiet map GPMapa TOPO umożliwia oglądanie warstwic, map cieniowanych i przestrzennego (3D) obrazu dla całego terytorium Polski. Do wyznaczania trasy wędrówki wykorzystywać można drogi, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe.

GARMIN Colorado 300 z GPMapa TOPO będzie dostępny w od końca sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 1899 zł (z VAT).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. do korekty (autor: Dabrow | data: 7/08/08 | godz.: 22:15)
    kawałek nt. baterii - jakoś niepotrzebnie się wcięło na początku zdania "15godzinny czas.."

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.