Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 2 października 2008 
    

Premiera nowego pakietu Nero


Autor: DYD | 20:35
(5)
W pierwszych dniach października na polskim rynku pojawi się kolejna wersja pakietu Nero 9. Zostało opracowane zgodnie z nowym trendem – liquid media, w myśl którego pliki multimedialne mogą być tworzone i rozpowszechniane w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu. Nero 9 to także szereg nowych możliwości, funkcji oraz nowy interfejs. Nero 9 umożliwia przechwytywanie materiałów video z kamer AVCHD i tworzenie w prosty sposób filmów zawierających animacje 3D. Nowa opcja tape-scan pozwala na szybkie przeglądanie i wybór scen z materiałów video w formacie DV i HDV, które następnie mogą być importowane bez straty jakości.

Nero 9 oferuje ulepszone, a jednocześnie wciąż proste w obsłudze narzędzia do edycji video. Nowy Ad Spotter wykrywa i usuwa reklamy z filmów oraz płynnie łączy ze sobą części materiałów video. Nowa opcja Music Grabber identyfikuje klipy muzyczne w filmie i automatycznie ekportuje dźwięk do oddzielnej ścieżki, która zostaje zapisana w pliku MP3 i może zostać dodana do listy odtwarzania.

Nowy kreator filmów Movie Wizard oferuje proste w obsłudze biblioteki szablonów, w tym motywy na specjalne okazje tj. urodziny, wakacje czy śluby, jak również ścieżki dźwiękowe i efekty specjalne.

Nero Live, nowa aplikacja w pakiecie Nero 9. Jako samodzielna aplikacja, czy jako dodatek do Windows Media Center, Nero Live ułatwia m.in. oglądanie obrazu TV/HDTV na żywo, nagrywanie programów telewizyjnych, jednoczesne oglądanie dwóch kanałów (funkcja Picture-in-Picture), oglądanie programów z przesunięciem w czasie do 60 minut, słuchanie radia DVB.

Nero 9 będzie dostępne na początku października w sklepach komputerowych na terenie całej Polski. Sugerowana cena detaliczna pakietu wynosi 279 zł.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. jest jakaś rzecz, której Nero 9 nie robi? :-/ (autor: SweetDreams | data: 2/10/08 | godz.: 21:18)
  do następnej pewnie jeszcze dorzucą edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny...
  ja od dawien, dawna używam Nero 6.6.1.2 i w zupełności mi wystarcza


 2. ja tez (autor: power | data: 2/10/08 | godz.: 23:01)
  nie lubie nowych wersji nero powyzej 6.


  niech zgadne wersja nero 10 lub 2010 pewnie zajmie tyle samo mega :)


 3. power (autor: Grave | data: 3/10/08 | godz.: 00:26)
  Konkurencyjny Roxio Media Creator 2009 już dobił do takiej objętości (sic!) więc Nero nie może pozostać w tyle:P

 4. co sięstało z tym małym, fajnym programem do nagrywanie płyt? :/ (autor: Kriomag | data: 3/10/08 | godz.: 07:59)
  6 była najlepsza, u mnie nie dzialal, przesiadlem się na 7 Lite - w zyciu nie zainstaluję nowszych kobył (dopóki 7 bedzie dzialac), pewnie niedlugo zrobią cały system operacyjny nero ;)

 5. ale (autor: kretos | data: 3/10/08 | godz.: 10:11)
  jeczycie jak stare baby - rynek nagrywarek zmierza ku przepasci bo zamiast nagrywac cos na plyty prosciej jest kupic pena do przenoszenia i duzy dysk do archiwizacji. Nero doskonale zdaje sobie z tego sprawe i dlatego wpycha sie na obszar multimediow. Jak komus nie podoba sie to ze dostaje za niewielka cene kilka fajnych programow to moze sobie kupic np Ashampoo albo sciagnac jakies darmowe odpowiedniki. Ja bym chcial zeby aplikacje multimedialne potrafily wykorzystac chipy graficzne do swojej pracy.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.