Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 9 października 2008 
    

Nowy napęd combo Lite-On


Autor: Zbyszek | źródło: eprim | 08:54
(1)
Firma Lite-On w przyszłym miesiącu rozpocznie sprzedaż nowego napędu optycznego zdolnego do pracy z nośnikami Blu-ray oraz DVD. Model iHES206 to urządzenie typu combo, stanowiące pełnoprawną nagrywarkę płyt CD/DVD wzbogaconą o możliwość odczytu nośników Blu-Ray. Szybkość zapisu w zależności od rodzaju płyt wynosi 16x (DVD±R), 12x (DVD-RAM), 8x (DVD±R DL i DVD+RW) oraz 6x w przypadku nośników DVD-RW. Krążki Blu-ray odczytywane są z prędkością 6x dla płyt jednowarstwowych i 4x dla dwuwarstwowych. Ponadto Lite-On iHES206 oferuje technologię LightScribe, natomiast do połączenia z komputerem służy interfejs SATA. Sugerowana cena detaliczna wynosi 139 euro.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Gabro (autor: Grabo | data: 9/10/08 | godz.: 13:10)
    po co komus taki dziwny stwór który odtwarza blu ray ale nie nagrywa a za to nagrywa dvd i to podobno ma kosztowac ponad 500 zł takze nie rozumiem juz całkowicie tego skoro za 600 z kawałkiem mozna miec już pełnowartościąwą i bardzo solidną nagrywarkę blu ray lg.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.