Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 16 października 2008 
    

ExceleRAM - nowa marka Mushkina


Autor: DYD | źródło: Mushkin | 13:03
Mushkin wprowadza na rynek nowe moduły DDR3 pod marką ExceleRAM, którą przejął w lipcu bieżącego roku. Oferta pamięci sygnowanych tym logotypem kierowana jest w stronę profesjonalnych graczy, overclockerów, a także entuzjastów. Dostępne są już dwa nowe zestawy DDR3. Design pamięci, w stosunku do starszych modeli, pozostał niezmienny. Pierwszy z nowych produktów to set DDR3 2x1GB, charakteryzujący się niskimi opóźnieniami, przy wysokim, nominalnym zegarze pracy. Moduły pamięci pracują z częstotliwością równą 1800MHz, przy opóźnieniach na poziomie 8-8-8-24 i napięciu zasilającym rzędu 1,85-1,90V.

Drugi, 4-gigabajtowy (DDR3 2x 2GB) zestaw dedykowany jest systemom z większym zapotrzebowaniem na pamięć operacyjną. Układy pracują z zegarem 1600MHz oraz opóźnieniami 9-9-9-27. Napięcie zasilające wynosi zaledwie 1,7V.

Pamięci marki ExceleRAM objęte są 5-letnią gwarancją producenta i niebawem dostępne będą w polskich sklepach. Według zapewnień dystrybutora, ceny nie powinny być wygórowane.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.