Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 11 grudnia 2001 
    

Gwiazdkowy Multiturniej Gier Komputerowych w Warszawie


Autor: DYD | źródło: e-mail | 20:46
Logitech Polska informuje o planowanym na 15 i 16 grudnia turnieju – Gwiazdkowym Multiturnieju Gier Komputerowych w Galerii Mokotów w Warszawie (centrum rozrywki Atomic). Głównym organizatorem turnieju jest firma TOP Computers, zas głównym sponsorem imprezy jest firma Logitech, która dla najlepszych ufunduje wartosciowe nagrody. Główna nagroda konkursu będzie komputer ADAX z procesorem Intel Pentium 4. Łączna pula nagród ufundowanych przez Logitech to ponad 14 tys. PLN. Finaliści świątecznego turnieju otrzymają takie produkty Logitech jak: kierownice WingMan Formula Force GP, gamepady WingMan Rumblepad oraz WingMan Cordless gamepad, zestawy głośnikowe SoundMan SR-30 oraz najnowsze myszki MouseMan Dual Optical. Dodatkowo do wygrania będzie wiele innych cennych nagród w czasie turniejów oraz losowań, jakie będą miały miejsce przez cały czas trwania imprezy. Turnieje będą organizowane w trzech kategoriach, rozstrzygane na trzech róznych grach:
  • Skoki Narciarskie 2002 (wstep wolny) – na 10 komputerach
  • Turniej wyscigów samochodowych Formula1 (wstep wolny) – na 15 komputerach
  • Gwiazdkowy Turniej Counter-Strike'a (final eliminacji) – na 15 komputerach
Cała impreza odbywać się będzie w Galerii Mokotów. Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobote 15 grudnia o godzinie 11.00. Pierwsza część turnieju zakończy się w sobote około godziny 17.00. Następnego dnia w niedziele o godzinie 11.00 turniej rusza na nowo.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.