Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 5 stycznia 2009 
    

Większe ekrany w netbookach Aspire One już w lutym


Autor: Zbyszek | źródło: macles | 06:51
W lutym na rynek trafią nowe wersje netbooków Acer Aspire One, wyposażone w większy niż dotychczas, 10 calowy ekran. Według prognoz to właśnie matryca w takim rozmiarze będzie w tym roku najchętniej wybierana przez klientów. Specyfikacja techniczna nowego modelu nie ulegnie znaczącym zmianom - wewnątrz obudowy nadal znajdował będzie się procesor Intel Atom 1.6GHz, niestety nie wiadomo czy w parze z zupełnie nowym chipsetem Poulsbo, tak jak w netbookach MSI Wind U115. Pewne jest natomiast, że w produkcji nadal pozostanie dotychczasowy model z 8.9" ekranem. Acer najwyraźniej nie chce zdecydować się na tak mocno wybiegający w przyszłość krok jak koncern ASUS, który już zapowiada, że wkrótce zaprzestanie produkcji Eee PC z matrycami o tej wielkości (ciekawe, co na to Japończycy?).

Nowy Aspire One oferowany będzie w trzech kolorach, które widoczne są na zdjęciu poniżej, a prócz większego ekranu ma różnić się także nieznacznie stylistyką obudowy, która częściowo wykonana zostanie z aluminium. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.