Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 16 stycznia 2009 
    

Nowe zasilacze Thermaltake z serii Litepower


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 19:37
(2)
Thermaltake wprowadza do sprzedaży trzy nowe zasilacze komputerowe z serii Litepower. Jednostki mają moc 350W, 450W oraz 500W i wyróżniają się certyfikatem 80 PLUS Bronze. Podstawowym atutem zasilaczy ma być przystępna cena - wprawdzie nie znajdziemy takich rarytasów jak odpinane okablowanie, to jednak jednostki mają zaoferować wysoką jakość, cichą pracę i moc w pełni wystarczającą do zasilania typowych konfiguracji. Zasilacze są zgodne ze standardem ATX 12V v2.3, mają dwie linie +12V oraz jeden wtyk PCI-Express (6/8-pin). Chłodzeniem wnętrza zajmuje się wentylator o średnicy 120mm i zmiennej prędkości obrotowej. Jednostki trafią do sklepów pod koniec obecnego miesiąca. Niestety ich ceny nie zostały jeszcze podana.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmm (autor: G.S.S. | data: 18/01/09 | godz.: 23:26)
    Takie newsy ze świata zasilaczy cieszą mnie o wiele bardziej niż te o mocarnych (i drogich) zasilaczach-kobyłach ;). Wreszcie coś dla komputera Kowalskiego z certyfikatem 80Plus (i to bronze). Oby tylko ceny faktycznie były niskie.

    Dodam, że sam działam na Antec'u EarthWatts 380W, również z certyfikatem 80Plus (gdy kupowałem zasilacz około 1,5 roku temu, był to jeden z niewielu zasilaczy z tym certyfikatem w rozsądnej cenie). Teraz na szczęście pod tym względem jest już lepiej.


  2. zgadz się (autor: ditomek | data: 20/01/09 | godz.: 10:04)
    także uważam, że producenci powinny skupić sie na przedziale powiedzmy do 500W. W końcu tych zasilaczy jest na rynku najwięcej (w użyciu) i szybko sie to nie zmieni. Więc warto zadbać aby największa grupa odbiorców jak najmniej obciążała gniazdka (i kieszenie).

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.