Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 17 grudnia 2001 
    

Premiera discoWaterBlack


Autor: DYD | 13:25
(2)
Michał z Extreme PC poinformował o dwóch wydarzeniach ze swojego podwórka. Wraz z dzisiejszą premierą pierwszego polskiego watercoolera o nazwie "discoWaterBlack" Extreme PC prezentuje recenzje discoWaterBlack oraz konkurs, w którym można wygrać między innymi wspomniany discoWaterBlack, Zalman 5001 CU oraz Thermalright SK-6. Poniżej fragment z artykułu o discoWaterBlack:
Nareszcie na naszym rynku dostępne jest chłodzenie na miarę prawdziwego overclockera, chłodzenie wodą (a raczej Borygo ;) z angielska water cooler zwane WaterBlack. Ktoś kto będzie posiadał discoWaterBlack chłodzący jego eXtremalnie podkręcony procesor (najlepiej AMD ;) będzie mógł bez żadnego "ale" nazywać się prawdziwym overcolckerem. Oczywiście jest to całkowicie polski produkt i dlatego mogę powiedzieć "Polacy nie gęsi i swoj WaterBlack mają"...
Właśnie dostałem informację od Pawła z Dzikiego Podkręcania, że u nich również ukazała sie recenzja pierwszego zestawu chłodzenia wodnego, jaki będzie można kupić w Polsce. Poniżej zapowiedź:
Prawie rok temu postanowiłem zrobić własne chłodzenie wodne. Kupiłem pompę, węże gumowe, dość dużo innego sprzętu i zabrałem się do roboty. Po kilku dniach zaczęło to jakoś wyglądać i nawet działać na sucho. Lecz później zaczęły się kłopoty. Przed samym montażem na procesorze postanowiłem wykonać jeszcze jeden test. I to mnie uratowało. Okazało się, że blok wodny zaczął przeciekać i to dość mocno. W tym momencie stwierdziłem, że aż tak bardzo nie potrzebuję watercoolera i odstawiłem sprawę na bok, czyli na szafę. Czas mijał i na początku listopada otrzymałem od firmy DiscoTech propozycję przetestowania ich prototypu chłodzenia wodnego. Propozycję przyjąłem natychmiast i po tygodniu (a może dłużej) kurier przyniósł paczkę, a w niej wszystkie elementy watercoolera. Natychmiast zabrałem się za składanie i testy. A oto co z tego wynikło.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. :-)) (autor: agnus | data: 17/12/01 | godz.: 19:18)
    Nareszcie ktoś pomyślał...

  2. :-)) (autor: agnus | data: 17/12/01 | godz.: 19:19)
    Nareszcie ktoś pomyślał...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.