Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 2 lutego 2009 
    

Blok wodny dla GeForce GTX 295


Autor: Zbyszek | źródło: TechConnect | 15:43
(1)
Danger Den rozpoczyna sprzedaż nowego bloku wodnego, pozwalającego na chłodzenie dwuprocesorowych kart GeForce GTX 295 za pomocą cieczy. Blok zbudowany został głównie z miedzi i ma odpowiednie wyprofilowanie po obu bokach, dzięki któremu odprowadza ciepło nie tylko z układu graficznego, ale także pamięci i układów zasilających karty. Według producenta całość została wykonana z najwyższą starannością i ma gwarantować wydajność odprowadzania ciepła niedostępną dla produktów konkurencji. Biorąc pod uwagę wyszukaną konstrukcję GeForce GTX 295, najwięcej problemów nabywcom może sprawić montaż bloku na karcie. Sugerowana cena detaliczna wynosi 189 USD.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. lol (autor: gindek | data: 3/02/09 | godz.: 12:07)
    blok wodny w cenie radka 4850 + accelo. cena taka sama a jaka roznica w technologii, tam kilogram scalakow i 4-6 warstw pcb, a tutaj ? kloc wystrugany z miedzi.

    durna firma na maxa
    1. miedz nie jest az tak droga
    2. zrecznemu inzynierowi nasmarowanie takiego gowna w kadzie nie zajelo wiecej jak 1 dzien, popijajac kawe i majac www.goledupy.com na drogim/trzecim monitorze. wiec koszty "technologii" so zerowe, no chyba ze na goledupy.com nastukal rachunku za pornosy


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.