Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 5 lutego 2009 
    

Nettopy MSI NetOn wkrótce w sklepach


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 18:10
(2)
Pod koniec obecnego miesiąca w sklepach pojawi się pierwszy z zapowiadanych już wcześniej nettopów MSI z serii NetOn. Model AP1900 przybrał formę wyświetlacza LCD i ma podzespoły, które bez najmniejszych problemów poradzą sobie z przeglądaniem stron internetowych czy też tworzeniem arkusza kalkulacyjnego. Do wyświetlania obrazu służy natomiast 18.5" ekran o rozdzielczości 1366x768 pikseli. Konfiguracja sprzętowa nie jest zaskoczeniem - wewnątrz obudowy znajduje się procesor Intel Atom N270 1.6 GHz, 1GB pamięci operacyjnej oraz 2.5" dysk mieszczący 160 GB danych. Całości dopełnia system Windows XP, nagrywarka płyt DVD, łączność WiFi 802.11 b/g i Ethernet 10/100 Mbit/s oraz głośniki stereo, kamera internetowa i czytnik kart pamięci.

Całkowite zużycie mocy ma wynosić około 35W. Niestety dokładna cena nie została podana.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. prawie (autor: piobzo | data: 6/02/09 | godz.: 07:20)
    jak iMac

  2. Bardzo prawie (autor: Blazakov | data: 6/02/09 | godz.: 13:44)
    Co za idiota wrzucił tutaj atoma? Przecież to się do niczego poza internetem nie będzie nadawało. Pogratulować 2 portów USB i ergonomicznego umieszczenia jack'ów.

    Na Macach ostatnimi czasy można całkiem przyjemnie grać, są firmy które się zajmują przenoszeniem nie nie najnowszych tytułów jak i klasyków. Nie jest to w prawdzie jakiś demon prędkości, ale karty graficzne w droższych modelach spokojnie dają radę.

    Tak BTW, dla czego na TwojePC nie pojawiają się newsy o sprzęcie Apple innym niż "ajpody"?


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.