Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 26 lutego 2009 
    

Zapowiedź Call of Juarez: Więzy Krwi


Autor: DYD | 10:26
(8)
Wiosną tego roku ma ukazać się na PC i konsole XBOX 360/PS3 tworzony przez Techland prequel action shootera osadzonego w realiach dzikiego zachodu. W Call of Juarez: Więzy Krwi bo o nim mowa, gracze jako bracia McCall wezmą udział w wyprawie po legendarne złoto Juarez, od zdewastowanej wojną secesyjną Georgii, aż po Azteckie ruiny w Meksyku. Gra oparta jest na najnowszej wersji silnika Chrome Engine 4. Technologia ta pozwala na wyświetlanie, otwartych i naturalnych krajobrazów. Środowisko ma być pełne życia, a wrażenie to potęgowane będzie przez ciągły ruch na ekranie. Bracia odwiedzą nowe miejsca, m.in. plantację w Georgii, suche pustynie Arizony oraz leśną wioskę Indian.

Cechy gry:

- Rozgrywka opierająca się na współpracy obu braci – gracze mogą wybrać w którego z braci McCall chcą się wcielić przed daną misją. Każdy z braci charakteryzuje się odmiennym stylem gry (walka na dystans vs. walka w zwarciu), innymi umiejętnościami (posługiwanie się lassem, dynamitem) oraz różnymi dostępnymi rodzajami broni (rewolwery, strzelby, …). Stała współpraca braci i umiejętne wykorzystanie ich możliwości pozwala wziąć udział w najdzikszych strzelaninach jakie do tej pory widzieliśmy.

- Pojedynki rewolwerowców – Call of Juarez: Więzy Krwi oferuje ekscytujące walki, których esencją jest mistrzowskie posługiwaniu się bronią i jej usprawnianie. Bez względu czy walki toczą się na krótkich, czy długich dystansach, bracia mają do dyspozycji różne rodzaje broni od wielkokalibrowych ciężkich karabinów, przez strzelby snajperskie, aż po rewolwery wykorzystywane m.in. w kultowych pojedynkach jeden na jednego. Każdy celny strzał podnosi ich wskaźnik koncentracji, który umożliwia uaktywnienie śmiercionośnych specjalnych trybów strzeleckich – jeszcze bardziej skutecznych, gdy bracia ze sobą współpracują.

- Dziki Zachód – Call of Juarez: Więzy Krwi ukazuje zachód zanim został w pełni ujarzmiony, pełen charakterystycznych lokacji ( saloon, więzienie szeryfa, miasto duchów) i bandytów. Bracia McCall spotkają na swojej drodze piękną senioritę, wodza – renegata z plemienia Apaczów, meksykańskiego króla bandytów oraz opętanego rządzą zemsty pułkownika, wszyscy motywowani chciwością i odrazą do moralności. Gracze będą uczestnikami scen, w których wykorzystają konie, kanoe i wagony, aby doświadczać w pełni otwartego świata dzikiego zachodu (sucha pustynia Arizony, wioska Indian w lesie, okopy podczas wojny secesyjnej, ogromne plantacje bawełny).

- Multiplayer, osadzony w realiach dzikiego zachodu – rewolwerowcy, bandyci, szeryfowie, wszyscy walczący pomiędzy sobą online, aby zdobyć nagrody. Wiele postaci możliwych do odblokowania podczas gier drużynowych, opierających się na konkretnych celach lub w czasie prostych deathmatchów. Call of Juarez: Więzy Krwi wprowadza system nagród, poprzez który nagroda za danego gracza wzrasta, razem z coraz większą ilością zabitych przeciwników. Gracze próbując zdobyć jak największą stawkę, muszą pozbyć się najgroźniejszych spośród nich. Z kolei misje skonstruowane wokół konkretnego celu, pozwalają graczom przeżyć napady na pociągi, rabunki na banki i wiele innych charakterystycznych scen z dzikiego zachodu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. ciekaw jestem (autor: AZet | data: 26/02/09 | godz.: 11:10)
  czy w kwesti realizmu da sie spacyfikowac wioske indian, skoro to kiedys bylo "charakterystyczna scena".

 2. wyglada ladnie (autor: Kosiarz | data: 26/02/09 | godz.: 11:55)
  nawet bardzo :)

 3. hehe (autor: Diamond Viper | data: 26/02/09 | godz.: 12:10)
  a ja tak wczoraj sobie myślałem, że przydałby się jakiś sequel mojego ulubionego Call of Juarez, kolega stworzył taką muzyczkę z gatunku latino house, którą chętnie podłożyłbym do dwójki np. ;P Mam nadzieję, że sequel będzie ciekawy, czekam z niecierpliowością, Call of Juarez zawsze mi się dobrze kojarzy:)

 4. cool (autor: power | data: 26/02/09 | godz.: 20:21)
  pierwsza czesc bardzo przypadla mi do gustu, wspaniale nakresolne charaktery glownych postaci przypominaly mi czasy, gdy jako malolat czytalem "hurtowo" ksiazki Karola May'a.

 5. Pięknie (autor: Kenjiro | data: 26/02/09 | godz.: 22:14)
  Już nie mogę się doczekać :).

 6. Ja czekam (autor: Takkyu | data: 28/02/09 | godz.: 19:35)
  na Mafię II. :-)

 7. Jeśli gra będzie (autor: scoobydoo19911 | data: 28/02/09 | godz.: 23:26)
  tak fajna jak pierwsza cześć przy takiej grafice to crysys wymięka a gears of war może sie pod dywan schować<LOL>

 8. >????? (autor: Mario2k | data: 2/03/09 | godz.: 23:08)
  Czy to co widzimy na screenie bedzie mozna z penetrowac czy to tylko nieosiagalne widoki
  a my dalej bedziemy ograniczani wybranymi sciezkami :/


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.