Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 31 marca 2009 
    

Nowy zestaw głośników 5.1 Geniusa


Autor: Zbyszek | źródło: Genius | 08:05
(1)
W sprzedaży w polskich sklepach dostępny jest nowy zestaw głośników 5.1 firmy Genius. Zestaw nosi nazwę Home Theater SW-HF 5.1 5100 i przeznaczony jest do kina domowego, gier oraz słuchania muzyki. W jego skład wchodzi subwoofer z 6,5" przetwornikiem o mocy 80W RMS, głośnik centralny o mocy 30W RMS oraz cztery dwudrożne głośniki satelitarne, każdy o mocy 15W RMS. Z przodu subwoofera znajduje się panel kontrolny z wyświetlaczem, pokazującym między innymi aktualny poziom głośności, tryb pracy oraz źródło sygnału. Z tyłu umieszczono kilka wejść audio, dzięki którym można połączyć zestaw z komputerem, odtwarzaczem MP3/CD czy też konsolą. Całość uzupełnia bezprzewodowy pilot. W dalszej części aktualności znajduje się recenzja wideo zestawu.

Zestaw objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi około 480 PLN.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Bardzo dobry sprzęcik. (autor: Jak_mi_tam | data: 23/04/09 | godz.: 09:29)
    Mam je od ponad tygodnia i póki co jestem bardzo zadowolony. Grają czysto, nie trzeszczą, są bardzo dobrze zrobione. No i co jest wielkim plusem są drewniane. Testowałem na gierkach i filmach i seryjnie, rewelacja! Mam nadzieję, że za miesiąc zdania nie zmienię ;) Jednak patrząc na opinie na temat poprzedników źle być nie może. Jak na razie polecam.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.