Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 4 stycznia 2002 
    

TwojePC poszukuje nowego lokum (hosting)


Autor: DYD | 10:25
(5)
Zapewne przed świętami doświadczyliście problemów z dostaniem się na TPC, spowodowanych przez długi czas oczekiwania na pełne załadowanie naszych stron. Niestety jesteśmy zmuszeni rozstać się z naszym aktualnym providerem, gdyż nasz serwis powoduje zbyt duże obciążenie łącza i staliśmy się "niewygodnym" klientem. Już teraz pilnie rozglądamy się za nowym miejscem dla serwisu TwojePC.pl. Jeśli ktoś lub firma może nam w tym pomóc będziemy dodatkowo wdzięczni. Osoby mogące pomóc w tej sprawie proszę o kontakt. Szczegóły techniczne i ofertę współpracy hostingowej podam w dalszej korespondencji. Informujemy też, że utrudniony dostęp do naszego serwisu może potrwać do czasu przenosin.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Powodzenia ! (autor: NetCop-brak rejestracji | data: 4/01/02 | godz.: 11:20)
    Mniej wiecej rok temu mielismy ten sam problem. Czesc providerow liczy tylko na klientow, ktorzy beda placic i nie beda generowac ruchu ! Mam nadzieje, ze szybko znajdziecie cos lepszego. Pozdrowienia dla calej redakcji.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.