Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 5 czerwca 2009 
    

Ruszyła rejestracja na Microsoft Technology Summit 2009


Autor: Zbyszek | źródło: Microsoft | 13:21
(1)
Microsoft rozpoczyna rejestrację zainteresowanych udziałem w Microsoft Technology Summit 2009 - jednej z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. Tegoroczna, czwarta już edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Konferencja skierowana jest głównie do inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych oraz specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci, serwerów i baz danych a także wszystkich innych specjalistów IT oraz pasjonatów nowych technologii. W zeszłym roku w MTS udział wzięło blisko 3 tysiące osób. Dla uczestników tegorocznej konferencji przygotowano liczne prezentacje oraz warsztaty, które uzupełniać będą laboratoria komputerowe.

Uczestnicy MTS liczyć mogą na prezentację oraz dyskusję na temat nowych rozwiązań i technologii w takich obszarach jak systemy operacyjne, wirtualizacja i komunikacja, przedstawione zostaną również modele
technologii Cloud Computing.

"Prezentowane w tym roku rozwiązania będą kładły nacisk na wskazanie obszarów, gdzie technologie mogą wygenerować oszczędności oraz ograniczyć wpływ kryzysu gospodarczego na konkurencyjność przedsiębiorstw"
– mówi Jacek Murawski, Dyrektor Generalny polskiego oddziału firmy Microsoft.

W MTS 2009 udział weźmie także kilkunastu zagranicznych ekspertów, zaproszonych specjalnie na tę okazję przez firmę Microsoft.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. .:. (autor: Shneider | data: 5/06/09 | godz.: 14:58)
    deja vi?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.