Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 2 lipca 2009 
    

Notebook Mitsubishi Apricot AL C4 dla biznesmena


Autor: Redakcja | źródło: Akihabara/iTechNews | 12:54
Firma Mitsubishi wprowadza do sprzedaży nowy komputer przenośny Apricot AL C4. Urządzenie ma długo pracować na bateriach dzięki zastosowaniu niskonapięciowego procesora Core 2 Duo SU9400 (1.4GHz) i dysku SSD (Solid State Drive) o pojemności 64GB. Notebook został również wyposażony w 3GB pamięci operacyjnej, zintegrowany układ graficzny GMA 4500M HD, moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi 802.11a/g/b/n oraz wyświetlacz 12.1" o rozdzielczości 1280x800 pikseli i system Windows Vista Business. Zamontowano w nim również moduł Felica, który jest standardem systemu bezprzewodowego uwierzytelniania kart elektronicznych, popularnym w Azji, głównie na terenie Japonii i Singapuru. Dzięki temu karty zgodne z Felica mogą być używane w sieci Internet m. in. do robienia zakupów.

Całość waży jedynie około 0.9kg. Dostawy przewidziano na rynek Japonii, gdzie cena urządzenia wynosi około 2500 USD. Dostępność w innych krajach nie została jeszcze określona. (Autor: Takkyu).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.