Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 16 lipca 2009 
    

Nowy system głośnikowy Verbatim


Autor: DYD | 22:45
(1)
Multimedia Audio Bar 2.0 to nowy system głośników marki Verbatim. Zaprojektowany do umieszczenia pod monitorem komputerowym Multimedia Audio Bar zapewnia oprócz dźwięku stereo, wbudowany mikrofon do komunikacji telefonicznej z wykorzystaniem technologii VoiP. System Multimedia Audio Bar jest już dostępny w sprzedaży w cenie 229 zł (sugerowana cena detaliczna).Dzięki swoim wymiarom (370 x 76,5 x 63 mm) system Multimedia Audio Bar mieści się pod każdym monitorem wykorzystywanym w domu lub biurze. Maksymalna moc wynosi 16 W, zaś pasmo przenoszenia wynosi od 120 Hz do 20 kHz.

System Multimedia Audio Bar jest również wyposażony w zintegrowany mikrofon znajdujący się w przedniej części urządzenia, który stanowi doskonałe rozwiązanie umożliwiające rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem technologii VoiP. Do systemu można także podłączyć zewnętrzne źródła sygnału audio, takie jak odtwarzacze MP3 czy konsole do gier.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ciekawi mnie jaki jest realnie (autor: kubolx | data: 17/07/09 | godz.: 02:54)
    głos takiego gadżetu? Parę lat temu powiedziałbym, że to nie niemoże wydawać sensownego dzwięku... ale od tego czasu słyszałem bose i soniaki z satelitami wielkości piłek golfowych; a nawet zetawu 5.1 w laptopie :].

    Jestem na poszukiwaniu takiego gówienka, bo amplituner gra sensownie od pewnej głośności.
    Tylko nie wiem czemu jak na to patrzę to więcej niż 120-150 - trochę za drogie, muszę wymacać i wtedy może na więcej się skuszę :]


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.