Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 22 lipca 2009 
    

Obudowa dla fanów kolorowych diod LED


Autor: DYD | 23:08
Enermax wprowadza do sprzedaży nowe obudowy ATX miditower o nazwie Staray. ZZakrzywione podświetlenie LED złożone z 15 diod zapewnia intensywne kolory oraz podświetlenie czterokrotnie jaśniejsze niż w przypadku tradycyjnych wentylatorów LED, przez co jest dobrze widoczne nawet zza metalowej siatki przedniego panelu. Jest możliwość wyboru pomiędzy dwoma efektami. Przycisk umieszczony na przednim panelu umożliwia przełączenie zakrzywionego podświetlenia wentylatora Apollish w tryb szybkiego migotania. Błyszczące wykończenie przedniej ramki oraz czerwone bądź niebieskie podświetlenie przycisków power i reset dopełniają całości i sprawiają, że przy obudowie Staray nie da się usnąć :-)

Apollish Staray jest wyposażona w dwa uchwyty montażowe z boku na wentylatory 12 lub 14 cm oraz jeden 12 cm z tyłu obudowy. Przewiewny przedni i boczny panel znacznie poprawiają wydajność pasywnego chłodzenia wewnątrz obudowy. Entuzjaści chłodzenia wodnego mogą wykorzystać dwa otwory z tyłu do zainstalowania wlotu oraz wylotu.

Oba boczne panele są przymocowane za pomocą śrub kciukowych, dzięki czemu można je demontować bez użycia narzędzi. Szybkozłącza umożliwiają błyskawiczną instalację napędów oraz kart rozszerzeń, a dwa gniazda USB oraz porty audio umieszczone z przodu obudowy pozwalają na szybki, bezpośredni dostęp do najczęściej używanych interfejsów.

Obudowa ATX mid tower Staray dostępna jest z niebieskim lub czerwonym podświetlanym wentylatorem przednim Apollish w sugerowanej cenie 49,90 Euro z VAT.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.