Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 10 stycznia 2002 
    

Music Republic Preview Station tańczy w rytmie VIA C3


Autor: DYD | źródło: e-mail | 18:17
(1)
VIA w dniu dzisiejszym poinformował, iż Music Browser, Inc. (MBI), producent muzycznych, szerokopasmowych urządzeń, wybrał procesory VIA C3 do linii produktów Music Republic Preview Stations. Music Republic Preview System jest pierwszym systemem, który oferuje szerokopasmową muzykę oraz promuje ją w sklepach muzycznych. Music Republic Preview Stations umożliwia klientom marketów komfortowe przesłuchanie dowolnego kompaktu, przejrzenie wiadomości takich jak zdjęcia płyty, teksty utworów, czy też dodatkowych notek o albumie. Co więcej, Preview Stations wykorzystuje opatentowany przez MBI engine Music Assistant, który rekomenduje dodatkowe albumy w oparciu o wybory dokonanego przez użytkownika. To oprogramowanie połączone z procesorem VIA C3 może jednocześnie odtwarzać trzy filmy i MP3. Zorientowane na wideo-reklamy, podnosi sprzedaż oraz eksponuje produkty mniej widoczne. Mierzące mniej niż 3"(cale) Music Republic Preview Station montowane jest na ścianach i małych powierzchniach w sklepie. Music Republic Preview System działa na dedykowanych pasmach częstotliwości w sieci, jest zarządzane i uaktualniane zdalnie, poprzez sieć.

Zarząd MBI wybrał z pośród konkurencji procesory VIA C3. O wyborze przesądziły małe rozmiary procesorów, bardzo niskie zużycie energii oraz "cicha" wydajność. "Dzięki zastosowaniu procesora C3 jesteśmy w stanie utrzymać wymaganą moc obliczeniową jednocześnie redukując rozmiary Music Republic Preview Station poniżej 3" grubości. W tym wymiarze znajdują się wszystkie komponenty oraz 15" wyświetlacz TFT. Wrażenia muzyczne są potęgowane mocą procesora i jego bezgłośną pracą." Powiedział George Wong, dyrektor do spraw rozwoju w MBI. "Duża wiedza MBI o muzycznych technologiach w połączeniu z wiodącą technologią VIA uczyni z Music Republic Preview Station doskonały produkt."

"Znajdziecie klientów spędzających więcej czasu przy Music Republic Preview Stations. Powodem będą niesamowite wrażenia dzięki użyciu tego systemu" skomentował Dan Havey, dyrektor marketingu w Stanach Zjednoczonych, z firmy VIA Technologies, Inc. "To doskonały przykład zastosowania "cool" procesorów VIA C3 w nowych, innowacyjnych produktach przeznaczonych na komercyjne rynki."

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. z wygladu Imac to to nie jest (autor: Meteor | data: 11/01/02 | godz.: 22:55)
    z takim szkaradztwem w swiat ? Pomysl mimo to IMHO niezly.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.