Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 11 stycznia 2002 
    

VIA uruchomiła program 'VIARAMA'


Autor: DYD | źródło: e-mail | 21:22
VIA Technologies, Inc. w dniu dzisiejszym przedstawił program VIARAMA dotyczący płyt głównych opartych na chipsetach VIA Apollo P4X266 i P4X266A, oraz VIA ProSavageDDR P4M266. Program oferuje spektrum płyt głównych, które pochodzą od wiodących producentów i charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością. Wszystkie płyty VIARAMA obsługują najnowsze procesory Intel Pentium 4. Mainboardy cechuje architektura chipsetów VIA takich jak VIA Apollo P4X266 oraz jego następcy VIA Apollo P4X266A. Oba chipsety wykorzystują pamięci DDR266 SDRAM. Chipset VIA ProSavageDDR P4M266 jest pierwszym chipsetem na świecie, który posiada zintegrowaną grafikę, obsługuje platformę Pentium 4 i pamięci DDR266 SDRAM.

Jakość płyt VIARAMA zapewniona jest dzięki wysokim standardom oraz procedurom testowym wchodzącym w skład programu VIARAMA, który narzuca najwyższe normy jakości, wydajności, stabilności. Wszystkie płyty VIARAMA zatwierdzone przez VIA posiadają oficjalne naklejki potwierdzające autentyczność, które są umieszczone zarówno na pudełku płyty jak i samej płycie głównej.

Dwie pierwsze płyty VIARAMA wprowadzone i dostępne na rynku to P147 (478-pinowa) i P047 (423-pinowa). Obie płyty oparte są na chipsecie VIA Apollo P4X266, obsługują do 3GB pamięci DDR266 SDRAM, pięć gniazd PCI, jedno AGP(4X), posiadają zintegrowany kodek audio AC'97, są w formacie ATX.

"Program VIARAMA zwiększy dostępność rozwiązań opartych na chipsetach VIA Apollo dla procesora Pentium 4, jednocześnie zapewniając wysoką jakość. Obecnie klienci, z jednej strony, domagają się tańszych rozwiązań dla platformy Pentium 4, a z drugiej ma to odbyć się bez utraty na wydajności. Dlatego też nasz program jest jedynym dobrym rozwiązaniem." powiedział Richard Brown, dyrektor marketingu w VIA Technologies, Inc.

Więcej szczegółów o programie VIARAMA i płytach głównych można znależć na stronie internetowej VIARAMA.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.