Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 14 stycznia 2002 
    

Oświetlenie obudowy - Pentagon2000


Autor: DYD | źródło: e-mail | 12:31
Panowie z serwisu MoDeD-KOMPz spieszą donieść o zapowiadanej niespodziance w postaci zakończonego projektu Oświetlenie obudowy - Pentagon2000. Artykuł dostępny jest pod tym adresem, a poniżej przedstawiamy krótki fragment:
"Często mnie ludzie pytają po co to wszystko robię, a ja z reguły odpowiadam: A, po co ludzie np. tuninguja samochody? Ponieważ kochają samochody, lubią przy nich majsterkować i w końcu najważniejsze - bo chcą mieć coś innego niż wszyscy mają. Ze mną jest podobnie, robię to: bo lubię i cieszę się, że mogę się pochwalić czymś innym niż wszyscy. Na ten moment czekałem długo. A to wszystko za sprawą zagranicznych saitów, gdzie pełno jest oświetlonych i pięknie przerobionych obudów. Zawsze chciałem zrobić to samo ze swoją, ale do tej pory nie było możliwości nabycia w Polsce odpowiednich, świecących gadżetów. Sytuacja obecnie się zmieniła i teraz mogę Wam przedstawić nasz najnowszy projekt: Oświetlenie obudowy - Pentagon2000."
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.