Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 31 sierpnia 2009 
    

Elektronika z Hongkongu i Chin


Autor: DYD | 18:11
(4)
Znak "Made In China" na markowych urządzeniach elektronicznych nie dziwi już nikogo. Szerokie i wyspecjalizowane zaplecze maszynowe pozwala bowiem producentom z Chin i Hongkongu na realizację nawet najbardziej zaawansowanych zamówień. Coraz częściej jednak producenci z tego rejonu świata wychodzą z cienia firm, na rzecz których pracują i z dumą oferują elektronikę użytkową pod markami własnymi. Okazją do zapoznania się z ich ofertą będą Targi Lifestyle Expo, które w dniach 21-23 września 2009 r. po raz pierwszy odbędą się w Polsce na terenie Warszawskiego Centrum Expo XXI. Organizatorem targów jest Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) oraz Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong (GD/DOFTEC).

Uznane światowe marki sprzętu elektronicznego prześcigają się w oferowaniu klientom coraz to nowszych rozwiązań technicznych i designerskich. Każdy chce się wyróżnić, ale wszyscy produkują tam, gdzie przy najniższych kosztach pracy mają gwarancję zachowania najwyższej jakości, czyli w Chinach i Hongkongu. To właśnie dzięki temu w ciągu ostatnich 20 lat powstały tam ultranowoczesne fabryki, dysponujące wysoce wyspecjalizowanymi i zróżnicowanymi liniami produkcyjnymi. Mając takie zaplecze technologiczne, jak również rzeszę doskonale wykształconych przez Europejczyków i Amerykanów specjalistów, są one w stanie zrealizować praktycznie każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie.

By móc się przekonać, jak szerokie możliwości produkcyjne mają firmy z tego rejonu świata, warto odwiedzić tegoroczne Targi Lifestyle Expo. Notebooki, laptopy, komputery stacjonarne, odtwarzacze MP3, zestawy kina domowego, głośniki, kamery i telefony komórkowe to tylko niektóre z produktów z Hongkongu i Chin, które będzie można na nich zobaczyć.

Targi Lifestyle Expo 2009 odbędą się w dniach od 21 do 23 września w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Pierwsze dwa dni dedykowane są przedsiębiorcom. Organizatorzy zapraszają na nie wszystkich tych, którzy poszukują nowych dostawców i partnerów biznesowych. Już teraz można zarejestrować się na stronie internetowej www.lifestyleexpowarsaw.com/pl, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę. Osoby reprezentujące konkretne firmy mogą ponadto ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu. Szczegółowe zasady przyznawania takiego dofinansowania opisano na stronie internetowej targów.
W trzecim dniu targów z ofertą wystawców zapoznać się będą mogły również osoby prywatne. Ci, których ciekawią najnowsze rozwiązania technologiczne i designerskie lub zastanawiają się nad rozpoczęciem handlu z Hongkongiem i Chinami, będą mogli wejść na teren targów, dokładnie obejrzeć, a nawet wypróbować działanie eksponowanych urządzeń.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Fajnie (autor: Takkyu | data: 31/08/09 | godz.: 21:44)
  że przysłali maila do redakcji. Naprawdę, fajne to HKTDC.
  W ogóle to też super, że tylko w Chinach i Hongkongu można zachować jakość. Na zamówienie też "robiom" o_O
  Nie no, spodobało mi się, te ultranowoczesne fabryki najbardziej.


 2. Szkoda, że 2/3 tej produkcji to takie badziewie (autor: Borat | data: 1/09/09 | godz.: 15:21)
  że cud jak nie rozpadnie się już w trakcie rozpakowywania.

 3. eh... (autor: Dadexix | data: 3/09/09 | godz.: 21:30)
  Zastanowcie sie co mowicie... jesli celem jest zrobienie dobrze - żółtki robia... jesli trzeba zrobic tanią tandetę - tez zrobia;)
  Nawet Wasze pcty maja wiekszosc zrobione w azji;) czy to chiny, czy to tajwan czy co kolwiek innego


 4. @Dadexix (autor: Takkyu | data: 3/09/09 | godz.: 21:53)
  Nie chodziło mi o jakość tych produktów, a jedynie o copy-paste...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.