Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 11 września 2009 
    

Przenośne dyski HDD LG XD3 Slim


Autor: Zbyszek | źródło: TechConnect | 22:48
(1)
LG wprowadza na rynek dwa nowe przenośne dyski twarde z serii XD3 Slim. Dyski mieszczą 320 lub 500GB danych i mają elegancką obudowę o grubości tylko 13mm, dostępną w kilku kolorach: czarnym, czerwonym, zlotym i srebrnym. W jej wnętrzu znajdują się klasyczne napędy HDD o wielkości 2.5 cala i prędkości obrotowej talerzy 5400 RPM. Do połączenia z komputerem służy intefejs USB 2.0, który wystarcza również do zasilania, dzięki czemu nie ma konieczności podłączania dodatkowego źródła mocy. Dyski są kompatybilne z systemami Windows oraz Mac OS. W sklepach jest już dostępny model o pojemności 320GB, w cenie 90 USD. Sprzedaż wersji o pojemności 500GB rozpocznie się za kilka tygodni.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Wyglądają prawie jak XD 1 (autor: Winston Wolf | data: 15/09/09 | godz.: 12:21)
    To już trzeczia seria dysków od LG i te są bardzo podobne do pierwszej - XD1. Kilka wersji kolorystycznych jest teraz standardem żeby zaspokoić wymagania różnych konsumentów i trzeba przyznać że stylistcznie każda z nich prezentuje się dobrze... a do tego cena jest przystępna

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.