Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 25 listopada 2009 
    

Muvee Reveal 8 wspiera CUDA


Autor: DYD | 09:45
(3)
NVidia wraz z firmą muvee (aplikacje do domowego tworzenia i edycji filmów) donoszą, iż od dzisiaj posiadacze komputerów wyposażonych w procesory graficzne GeForce i ION będą mieli wsparcie przez GPU przy renderowaniu amatorskich filmów tworzonych w nowym programie do automatycznej obróbki wideo - muvee Reveal version 8. Używając muvee Reveal, w ciągu trzech kroków użytkownicy mogą tworzyć filmy, łącząc zdjęcia i wideo, dodając muzykę i wybierając styl całości. Korzystając z opatentowanego rozwiązania do wykrywania ruchu i twarzy, muvee Reveal automatycznie zaznacza najlepsze sceny i synchronizuje całość w rytm muzyki. Posiadacze GPU NVidia wspierających CUDA będą mogli tworzyć całość do ośmiu razy szybciej, równocześnie uwalniając moc CPU na potrzeby innych zadań.

"Obecnie to filmy są ulubioną formą zachowywania i dzielenia się wspomnieniami; chcemy poprawić wrażenia nie tylko widzów, lecz i twórców domowych nagrań filmowych. Będąc w posiadaniu kart graficznych NVIDIA ze wsparciem CUDA, ich posiadacze mają możność szybkiego tworzenia świetnie wyglądających filmów z zaawansowanymi efektami 3D i dodatkowymi efektami specjalnymi. Wykorzystanie dużej liczby rdzeni obliczeniowych jest idealnym sposobem na równoległe przetwarzanie obrazu," mówi Terence Swee, prezes muvee.

Program muvee Reveal zoptymalizowany pod kątem architektury NVIDIA CUDA dostępny jest do pobrania pod adresem www.muvee.com w cenie 79,95 USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. a AVCHD (.mts) daje rade obrobic ?? (autor: Mario2k | data: 25/11/09 | godz.: 18:49)
  Dali by jakies demo triala czy cus zeby toto przetestowac .

 2. no to nijaka firma muvee... (autor: Qjanusz | data: 25/11/09 | godz.: 19:50)
  ...właśnie zamknęła sobie sprzedaż na poziomie co najmniej 50% pisząc aplikacje nie pod otwarty standard, tylko standard firmy, która mocno traci udziały w rynku.

  Piękny strzał w stopę :D


 3. Nvidia (autor: szpak3 | data: 26/11/09 | godz.: 01:30)
  ostano tylko i wyłącznie szuka partnerów robi szum medialny tylko po to by o nich pisano, a co z kartami? niech się skupią na robocie i coś wartościowego pokażą

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.