Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 24 stycznia 2002 
    

Nowe artykuły na Tweak.pl


Autor: DYD | źródło: e-mail | 14:43
Lisek poinformował mnie o dwóch nowych artykułach, jakie ukazały się na serwisie Tweak.Pl. Pierwszy dotyczy porównania coolerów pod względem hałasu i wydajności (link), natomiast drugi - recenzji VIA C3 800 i 933 MHz wraz z płytą główną ASUS CUV4X-V na VIA ProSavage PM133 (link). Poniżej fragment tego drugiego tekstu:
"Najnowsze dziecko VIA Technologies to z pewnością udany produkt. Jak widzicie raczej nie nadaje się dla wymagających użytkowników PC. Myślę, że C3 odnajdzie się w kawiarenkach internetowych, biurach itp, gdzie jego wydajność jest wystarczająca, a jednocześnie pobór mocy bardzo mały. W razie niedostatku mocy można go przecież bezproblemowo zmienić na jakiegoś silniejszego Celeron'a i po wszystkim. Przyznam, że po teście sam zacząłem się poważnie zastanawiać, czy nie sprawić sobie takiego C3 do opieki nad naszym serwisem, czyli pisanie newsów, recenzji... granie w Deluxe Ski Jump :)) i co najważniejsze wszystko bez najmniejszego szumu."
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.