Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 21 grudnia 2009 
    

Panasonic przejął Sanyo


Autor: Redakcja | źródło: CDRinfo | 22:17
(1)
W dniu dzisiejszym Panasonic z dumą obwieścił światu, że firma SANYO Electric, Co. stała się częścią koncernu Panasonic. Zgodnie z umową z dnia 19.12.2009r SANYO zachowuje swoją obecną nazwę i staje się częścią grupy Panasonic podległą spółce macierzystej. Podczas pracy komisji złożonej z członków obu firm zmierzającej do zabezpieczenia zezwoleń na nabycie od organów ochrony konkurencji w kraju i za granicą w ramach obowiązującego prawa, przedstawiciele rozpoczęli dyskusję na temat wspólnego zarządzania grupą Panasonic i jak najszybszego osiągnięcia synergii przez obie firmy.

Docelowo nowa grupa Panasonica ma przejąć pałeczkę lidera w branży elektroniki w roku 2018. Ma to być możliwe dzięki wymianie i wspólnemu opracowywaniu technologii przez firmy wchodzące w skład nowej grupy. (Autor: PT)

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Sanyo (autor: Barbarian | data: 23/12/09 | godz.: 00:27)
    Sanyo to był kiedyś dobry sprzęt z niższego piętra, ale zawsze Sony było na topie. Obecnie Sony sobie jaja robi w segmencie TV i tym sposobem rośnie w siłę Samsung.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.