Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 6 stycznia 2010 
    

Samsung Duoz C6112 - telefon o podwójnej naturze


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 13:55
(1)
Samsung rozpoczyna nowy rok nowym "dwukartowcem" Duoz C6112. Ten klasyczny slider z powodzeniem wybawi nas z konieczności obsługiwania i noszenia przy sobie dwóch telefonów. Jego atuty to przede wszystkim prostota i wygoda obsługi. Przełączanie między kartami wymaga tylko jednego ruchu palcem, a najważniejsze funkcje multimedialne są zawsze pod ręką. Całość uzupełnia zgrabna obudowa o wymiarach 105,8x50x16,5 mm i przystępna cena - 699 PLN. W wolnej chwili możemy skorzystać z aparatu 2MPix, odtwarzacza muzycznego, radia FM z funkcją nagrywania lub szybkiego dostępu do portali społecznościowych.

Funkcja Rozpoznanie muzyki pomoże poznać tytuł i wykonawcę piosenki, która wpadła nam w ucho. Najnowszy dualny telefon Samsung wyposażono również w funkcję Wiadomości alarmowej, która pozwala na szybkie zawiadomienie wybranych osób.

Duoz C6112 dostępny jest w sprzedaży od początku stycznia dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej oraz szaroniebieskiej.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. standard sdhc (autor: ditomek | data: 6/01/10 | godz.: 17:18)
    to max 32 GB. Dlaczego samsung deklarując obsługę SDHC ogranicza ich pojemność do 8GB?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.