Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 14 stycznia 2010 
    

Trzy nowe nagrywarki oraz odtwarzacz blu-ray od Toshiby


Autor: EmDżej | źródło: CrunchGear | 10:53
Toshiba, współtwórca wycofanego już standardu HD-DVD przedstawiła nowe stacjonarne nagrywarki oraz odtwarzacz płyt Blu-ray. Nowości sprzedawane będą pod nazwą Vardia. Podstawowy model nagrywarki, D-B305K posiada dysk twardy 320 GB i jest wyceniany na 1100 dolarów, D-B1005K charakteryzuje się dyskiem o pojemności aż 1 TB i wyceniony jest na 1400 dolarów, ostatni z modeli, D-BW1005K, będący swoistą kombinacją napędu Blu-ray oraz odtwarzacza VHS, potrafi kopiować analogowe kasety wideo na nagrania cyfrowe Blu-ray. Za to urządzenie trzeba zapłacić 1500 dolarów. Wszystkie modele są wyposażone w złącze HDMI, port USB, złącze LAN oraz czytnik kart SD. Najtańszym w ofercie jest odtwarzacz płyt Blu-ray - SD-BD1K, w cenie 300 dolarów.

Urządzenia pojawią się na półkach sklepowych w Japonii w przeciągu czterech tygodni, termin wprowadzenia na rynek w innych częściach świata na razie nie jest znany.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.