Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 18 stycznia 2010 
    

Zotac pracuje nad kolejnym MAGiem


Autor: Wedelek | źródło: Fudzilla | 14:30
(1)
Zotac, w oczekiwaniu na gotowość kart z GPU Fermi zdecydował się skierować swoje wysiłki w celu przygotowania do sprzedaży odświeżonej wersji swojego nettopa. Nowy MAG powinien być gotowy na marcowe targi CeBIT organizowane w Hanowerze. Zotac postanowił umożliwić użytkownikom łatwe otwieranie i modernizację urządzenia. Ponadto nowy produkt ma być również dostępny w formie Barebone, co oznacza, ze użytkownik sam będzie mógł sobie dobrać interesujący go dysk i pamięci. Co ciekawe MAG drugiej generacji prawdopodobnie będzie dostępny w konfiguracji nie tylko z platformą Intel Pinetrial, czy procesorami CULV Intela wykorzystującymi chipset GS45, ale prawdopodobnie także z AMD Congo.

Oczywiście kartą graficzną użytą w produkcie ZOTAC'a jest produkt firmy Nvidia (Zotac jest jednym z partnerów Nvidii), a konkretnie Geforce G210.

Taka dowolność w doborze komponentów wydaje się być ofertą skierowaną głównie dla entuzjastów, szczególnie w wersji Barebone, która będzie pozbawiona zarówno dysku, pamięci jak i systemu operacyjnego. Na razie brak jakichkolwiek wiadomości na temat przewidywanej ceny oraz dostępności urządzeń. Prawdopodobnie bliższe szczegóły poznamy dopiero podczas CeBIT.

Więcej zdjęć nowego MAG znajdziecie Tutaj


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Qjanusz | data: 18/01/10 | godz.: 14:41)
    nie ma Fermi, trzeba zająć się czymkolwiek.
    Ciężkie czasy mają "ekskluzywni" partnerzy nVidii.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.