Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 19 stycznia 2010 
    

Nettop z ION'em od firmy Sparkle


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 00:10
Również firma Sparkle zapowiedziała swój nettop - Calibre Cuti, oparty o platformę ION. Produkt będzie wyposażone w dwurdzeniowy procesor Intel Atom-330 o taktowaniu 1,6 GHz, do 4 GB pamięci RAM, oraz kartę graficzną GeForce 9400M. Ponadto w urządzeniu, w zależności od wersji będzie montowany dysk twardy o pojemności 160 lub 320 GB, kontroler dźwięku HD Audio 7.1 oraz kontroler sieci przewodowych 1Gb/s i bezprzewodowych (WiFi). Nettop od Sparkle będzie dysponować wyjściami obrazu zarówno DVI jak i HDMI oraz czytnik kart pamięci 5-w-1.

Producent deklaruje, że jego urządzenie będzie się idealnie nadawać jako komputer klasy HTPC. Calibre Cuti będzie dostępne w dwóch odmianach kolorystycznych: czarnej i białej z charakterystycznym jednorożcem w logo. Produkt jest stosunkowo mały, jego wymiary to 210mm x 135mm x 36 mm i cichy, maksymalne natężenie hałasu wynosi 26 dBA. Producent deklaruje, ze nettop pobiera 14 W energii w spoczynku.

Cena nadal jest niewiadomą.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.