Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 19 stycznia 2010 
    

Nowa obudowa NZXT Hades wkrótce w sprzedaży


Autor: Zbyszek | źródło: TechConnect | 19:24
NZXT wkrótce rozpocznie sprzedaż nowej obudowy komputerowej o nazwie Hades. Obudowa została stworzona z myślą o wydajnych zestawach konstruowanych przez entuzjastów oraz graczy i wyróżnia się bardzo dobrą wentylacją wnętrza. Miejsce na zasilacz znajduje się na samym dole obudowy, u góry umieszczono natomiast wentylator o średnicy 140mm oraz miejsce na drugi taki sam, jeżeli zechce zainstalować go użytkownik. Oprócz tego fabrycznie instalowane są również wentylatory z przodu (200mm), boku (200mm) i tyłu (120mm). Na górze przedniego panelu dostępne są dwa porty USB, złącze eSATA oraz gniazdo mikrofonu i słuchawek. Do dyspozycji są cztery zatoki 5.25 cala dostępne z zewnątrz i pięć 3.5 cala (dostęp od wewnątrz).

Całość uzupełnia system szybkiego montażu napędów i dysków oraz fabryczne otwory dla instalacji chłodzenia wodnego.

Obudowa będzie dostępna w sprzedaży w Europie od 12 lutego, w sugerowanej cenie detalicznej 69.90 Euro. Aktualnie można ją kupić już w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej cena wynosi 89 USD. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.