Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 20 stycznia 2010 
    

Urządzenia kompatybilne z TransferJet od Sony


Autor: EmDżej | źródło: CrunchGear | 10:30
Japoński producent sprzętu elektronicznego, firma Sony, zaprezentowała aparaty fotograficzne kompatybilne z obiecującą technologią „TransferJet”. Nowy standard transmisji przedstawiony przez firmę Sony w 2008 roku umożliwia przesłanie danych z jednego urządzenia na drugie, bez konieczności ich wzajemnego podłączenia, z prędkością dochodzącą do 560 Mb/s. Aby skorzystać z dobrodziejstw „TransferJet” należy zbliżyć dwa kompatybilne z tym standardem urządzenia na niewielką odległość – maksymalnie 3 cm. W porównaniu do standardu Bluetooth, umożliwiającego stabilny przesył danych na odległość mniej więcej 10 metrów, nie ma potrzeby parowania urządzeń ani ich podłączania. Pierwszymi urządzeniami tej technologii są aparaty fotograficzne DSC-TX7. Dostępne będą na rynku amerykańskim od 25 stycznia.

W niedługim czasie pojawią się również w Stanach notebooki kompatybilne z „TransferJet”., modele z serii „Vaio F”. W Japonii zaprezentowane zostaną 24ego stycznia.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.