Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 9 lutego 2010 
    

Microsoft SideWinder X4, klawiatura dla graczy


Autor: EmDżej | źródło: Gearlog | 15:00
(1)
„Microsoft” przedstawił najnowszy model klawiatury z serii „SideWinder”. Model „SideWinder X4” wyposażony został w innowacyjną technologię „anti-ghosting”, która pozwala wcisnąć jednocześnie aż 26 klawiszy. Jest to przełom, jeśli chodzi o ilość impulsów przechwytywanych przez kontroler klawiatury. Użytkownicy tanich klawiatur mogą sprawdzić, czy ich klawiatura jest w stanie poprawnie zinterpretować cztery wciśnięte klawisze bez problemów. Klawiatura posiada podświetlane przyciski z możliwością regulacji natężenia światła, przydatne podczas wieczornych rozgrywek a także klawisze szybkiego dostępu.

Oprogramowanie pozwala rejestrować makra o długości do 18 sekwencji wciskanych klawiszy, a także zmiany profilu i trybu pracy klawiatury bezpośrednio w grze.

Klawiatura jest kompatybilna z systemami Microsoft XP, Vista oraz 7, zarówno w wersji 32bit jak i 64bit. Klawiatura nie wspiera Windows XP w wersji 64bit. Będzie dostępna w marcu w sugerowanej cenie: 199 złotych. Producent udzieli na produkt 3 letniej gwarancji.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Nie tylko tanie nie dają rady >4 (autor: Brauni | data: 9/02/10 | godz.: 17:48)
    to był powód że wyrzuciłem swego Logitecha i przesiadłem się na jakąś klawę od HP

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.