Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 7 lutego 2002 
    

Spire 5U213C1H3R 'Fridge Rock' i nowy design


Autor: DYD | źródło: e-mail | 09:13
(1)
Paweł Spychalski aka Dziku informuje o nowym artykule jaki ukazał się na łamach serwisu Dzikie Podkręcanie. Poniżej zamieszczamy jego fragment, a tutaj podajemy adres, gdzie jest on dostępny. Na Dzikim zaszła także zmiana designu strony.
"Ostatnią wartą opisania rzeczą w 5U213 jest czujnik temperatury. Tuż obok kabli zasilających wystaje takie małe coś na druciku (około 25mm). Jest to właśnie czujnik temperatury, na podstawie którego wentylator zmienia swoje obroty. Im wyższa temperatura, tym wyższe obroty. Niestety, jest on trochę niezręcznie zamocowany, gdyż mierzy temp. powietrza a nie radiatora. Na szczęście, zawsze można włożyć go między żebra radiatora, zdejmując uprzednio wentylator."
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nie wszystko złoto, co się świeci... (autor: Lancer-Redakcja | data: 7/02/02 | godz.: 12:17)
    nie każdy wybajerzony wentylator jest taki świetny...
    Jakieś 10% tych wentyli przestaje się kręcić po paru dniach (palą się tranzystorki regulatora obrotów), a dodatkowe 10% zawiesza komp w BIOSie (superzakłócające wyjście czujnika obrotów). Wentylator jest może cichy, ale tylko kiedy jest zimno - po nagrzaniu proca zaczyna troszkę wyć (ale i tak jest sporo cichszy od miedziaka ...53...). A poza tym świetny radiator, naprawdę.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.