Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 11 lutego 2010 
    

Walentynkowa propozycja zestawów z firmy Sweex


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 14:05
(1)
Na zestaw czerwony jak wiśnie w czekoladkach składa się myszka bezprzewodowa Sweex Wireless Mouse Cherry Red i głośniczki USB Sweex Notebook Speaker Set Rosy Red. Zestaw proponowany jest zarówno do pracy jak i w bardziej rozrywkowych momentach, przy wspólnym słuchaniu muzyki czy oglądaniu filmów. Głośniki nie wymagają zewnętrznego zasilania, gdyż podłącza się je poprzez port USB 70-centymetrowym przewodem, a ponad dwucalowe membrany zapewniają moc do 2 W na każdy kanał. Moduł odbiornika bezprzewodowego myszki jest niewielki, przez co niemal nie wystaje poza obręb komputera, zasięg pracy to około 10 metrów, czuły układ optyczny (do 2000 dpi) pozwala na pracę na wielu powierzchniach.

Cena za zestaw to 148 zł (myszka – 69 zł, głośniczki – 79 zł).

Z kolei zestaw Sweex Internet Chatpack Deluxe składa się z kamery internetowej oraz słuchawek z mikrofonem. Kamerkę można ustawić zarówno na blacie biurka, półce na regale, czy bezproblemowo zamocować na obudowie notebooka. Słuchawki i czuły mikrofon pozwolą na intymną rozmowę – tylko użytkownik będzie słyszał głos rozmówcy. Namiętni gracze będą mogli wykorzystać ten zestaw do komunikacji z innymi zapalonymi fanami cyfrowej rozgrywki. Zestaw można nabyć w cenie 119 zł.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. śmiejemy się z marketingu nVidii i innych z rynku IT (autor: Qjanusz | data: 11/02/10 | godz.: 17:05)
    a takie Walentynki, to dopiero jest potężny marketing i propaganda!
    Pięknie zapakowana idea wyciągnięcia mega gotówki od "zakochanych"


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.