Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 11 lutego 2010 
    

Sony i technologia Blu-ray 3D Disc


Autor: DYD | źródło: Inf. prasowa | 17:03
Technologia 3D była jednym z ważniejszych tematów na targach CES 2010. Zgodnie z zapowiedzią firma Sony przedstawia więcej szczegółów dotyczących nowego odtwarzacza Blu-ray 3D Disc. Po uaktualnieniu oprogramowania model BDP-S470 będzie mógł odtwarzać filmy Blu-ray 3D Disc na telewizorze 3D. Sony wprowadza zaawansowaną technologię obrazu i aktywne okulary (Active Shutter), co pozwala tworzyć realistyczną głębię i ostre, żywe obrazy 3D o pełnej rozdzielczości HD 1080p. Model BDP-S570, zapowiadany na targach CES, będzie mógł odtwarzać filmy Blu-ray 3D Disc bez konieczności uaktualnienia oprogramowania. Będzie to najnowsze rozszerzenie rodzącej się serii produktów 3D.

Obraz dopełnia seria zestawów kina domowego Sony zaprezentowanych ostatnio na targach CES, w tym model 3D BDV-IZ1000 oraz BDV-E970W, BDV-E870, BDV-E370, BDV-F500 i BDV-F700, które również są przygotowane do wyświetlania filmów 3D.

W modelu S570 wbudowany interfejs Wi-Fi umożliwia łączenie się z Internetem i korzystanie ze wszystkich możliwości technologii BRAVIA Internet Video bez kłopotliwych kabli. Taką samą wygodę oferuje model S470 po podłączeniu adaptera USB bezprzewodowej sieci LAN firmy Sony.

Model S570 obsługuje standard DLNA, co oznacza, że odtwarzacz Blu-ray Disc™ firmy Sony może komunikować się z innymi urządzeniami zgodnymi z tym standardem — telefonami, notebookami czy odtwarzaczami muzycznymi — i odtwarzać przechowywane tam treści na telewizorze bez względu na
to, w którym miejscu w domu takie urządzenie się znajduje.

Wybrane cechy modelu BDP-S470:

. Rozrywka domowa nowej generacji w 3D wyświetlanymi na telewizorze 3D (po uaktualnieniu oprogramowania)
. Monolityczne wzornictwo, które nadaje pomieszczeniu wyjątkowy styl
. Dostęp do usług catch-up TV i filmów z Internetu dzięki technologii BRAVIA Internet Video
. Przygotowanie do pracy w bezprzewodowej sieci LAN, która daje łatwy dostęp do treści online bez kłopotliwych kabli (ze sprzedawanym osobno adapterem USB UWA-BR100)
. Możliwość oglądania filmów i słuchania muzyki w całym domu z wykorzystaniem połączeń USB
. Przeglądarka Entertainment Database Browser firmy Gracenote® umożliwiająca wyszukiwanie filmów oraz informacji o aktorach, reżyserach, producentach itd.
. Obsługa formatów DivX HD i MKV

Model BDP-S470 będzie dostępny od kwietnia natomiast BDP-S570 od czerwca.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.