Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 22 lutego 2010 
    

Cyber-Shot DSC-TX5 dla aktywnych


Autor: Wedelek | źródło: Digital Camera Resource | 08:09
Sony zaprezentowało nowy aparat typu Cyber-Shot przeznaczony dla osób aktywnych, które lubią fotografować i nie zważają na pogodę. Oprócz odporności na zachlapania urządzenie wybija się z tłumu konkurencji małymi gabarytami i ciężarem. Jak deklaruje producent model Cyber-Shot DSC-TX5 pomimo grubości zaledwie 2.54cm potrafi przetrwać zanurzenie w wodzie na głębokość 304cm. Produkt jest też niezwykle wytrzymały. Nowość od Sony jest w stanie przetrwać upadek z wysokości 125cm oraz obniżenie temperatury do poziomu 14F. Urządzenie zostało wyposażone w 10-cio megapikselowy sensor CMOS, który został wyposażony w funkcję wykonywania zdjęć w warunkach kiepskiego oświetlenia. Za optykę urządzenia odpowiada firma Carl Zeiss.

Aparat został wyposażony w 4x zoom optyczny, stabilizację obrazu oraz możliwość nagrywania materiałów wideo w rozdzielczości 1280x720 z użyciem kodeku MPEG-4.

Zdjęcia będą wyświetlane na ekranie dotykowym o przekątnej 3-cali i rozdzielczości 230x400 pikseli. Cyber-Shot został wyposażony w 45MB pamięci wbudowanej, którą można powiększyć o kolejne megabajty z użyciem kart pamięci Memory Stick Duo/SD/SDHC. Producent deklaruje, że bateria pozwala na wykonanie 250 zdjęć. Produkt powinien pojawić się na sklepowych półkach już niedługo w wersjach kolorystycznych: srebrnej, czarnej, różowej zielonej i czerwonej w cenie 350$.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.