Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 8 lutego 2002 
    

Jet-Tec lepszy niż oryginał...


Autor: DYD | źródło: e-mail | 18:57
Angielska firma DCI, producent materiałów eksploatacyjnych do urządzeń komputerowych i biurowych, reprezentowana przez polską firmę AGAWA.PL Sp. z o.o., wprowadziła na rynek polski nowe - wydajniejsze wkłady do drukarek atramentowych marki EPSON Stylus 680/685/777. Prócz dotychczasowych kartridży, o standardowej pojemności, do sprzedaży weszły wkłady "większe" o 30% od wkładów oryginalnych, natomiast o 50% tańsze od nich. Są one dostępne na stronach dystrybutora www.agawa.pl w atrakcyjnej cenie wraz z dostępnym opisem ich obsługi. Zgodnie z zapewnieniami producenta, jak i dystrybutora ich użytkowanie jest bardzo proste, oszczędne oraz jakościowo bardzo dobre. Nabyty wkład czarny jak i kolorowy z chipem gotowy jest do włożenia do drukarki zaraz po jego zakupie. Natomiast aby wykorzystać dodatkową ilość atramentu, należy wyłączyć drukarkę na 30 sekund, wówczas gdy zaświeci się dioda sygnalizująca brak atramentu.

Jak można zauważyć obsługa nowego wkładu nie powinna sprawiać większych kłopotów żadnemu użytkownikowi drukarki. Ani jego instalacja, ani też jakość wydruku nie spotkały się dotychczas z negatywnymi opiniami. Co więcej, jak na razie wyniki testów, przeprowadzone chociażby przez poczytny niemiecki magazyn komputerowy ,,COMPUTER BILD" (nr 16/2000), wskazują na to, iż niejednokrotnie wykorzystanie alternatywnych kartridży marki Jet Tec jest znacznie lepsze niż drukowanie na oryginalnych wkładach do drukarek atramentowych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.