Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 lutego 2010 
    

Radiator dla Radeonów serii HD58xx


Autor: Wedelek | źródło: vr-zone | 17:53
Znana z produkcji układów chłodzenia wysokiej klasy, firma Thermalright zaprezentowała nowy radiator dla kart graficznych z serii Radeon HD58xx. Produkt został zbudowany o prawdziwych entuzjastach podkręcania kart graficznych. W przeciwieństwie do wielu innych radiatorów zbudowanych z myślą o lepszym odprowadzaniu ciepła z karty graficznej, VRM-R5 odprowadza ciepło jedynie z układu zasilania wspomnianych Radeonów. Tak więc do sprawnego odprowadzania ciepła z całej powierzchni urządzenia radiator musi być połączony w tandemie z innymi tego typu urządzeniami, które schłodzą pozostałe komponenty, takie jak pamięci czy GPU. Całość zbudowana jest z dwóch aluminiowych bloków połączonych dwoma 6mm ciepłowodami, a w ekstremalnych warunkach można na jednym z nich zamontować wentylator o średnicy 80mm.

Nowy produkt Thermalright waży 140 gramów, a jego wymiary to 80×15mm or 80×25mm. W zestawie znajdziemy radiator, elementy montażowe oraz wentylator. Cena i przewidywana dostępność są nieznane.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.