Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 26 lutego 2010 
    

Klawiatura z podstawką do synchronizacji iPoda


Autor: EmDżej | źródło: Electronista | 07:23
(1)
Ludzka pomysłowość nie zna granic, kanadyjski producent "Matias", zaprezentował klasyczną klawiaturę komputerową, wyposażoną w trzy porty USB 2.0 oraz podstawkę do synchronizacji smartfona. "USB 2.0 keyboard", w miejscu zwykle zajmowanym przez klawisze funkcyjne, ponad klawiszami kursorów, posiada wbudowaną podstawkę do synchronizacji. Brakujące klawisze możemy emulować poprzez specjalną aplikację w smartfonie. Zasada działania klawiatury oparta jest na wysokiej jakości gumie przewodzącej, co skutkuje wysoką trwałością konstrukcji i komfortem pisania.

Na chwilę obecną dostępna jest jedynie wersja dla posiadaczy jabłuszek, wersja pod Windows pojawić się ma niebawem. Klawiatura dostępna jest w cenie 49.95 dolarów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Torwald | data: 26/02/10 | godz.: 23:50)
    1. Wywalili klawisze, zeby je emulowac aplikacja w iPhonie ? Genialne.... nie. Glupota do potegi...

    2. Jak ten telefon sie synchronizuje z kompem ? Ja tam nie widze zadnego polaczenia z klawiatura... No chyba, ze iPhone ma zlacze w jakims innym miejscu, niz standardowy 'dol' telefonu...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.