Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 26 lutego 2010 
    

Flash w końcu działa na GMA500


Autor: Wedelek | źródło: Inside Hardware | 08:02
Adobe zaprezentowało nową wersje swojej popularnej wtyczki dla przeglądarek internetowych, zdolnej odtwarzać materiały wykonane z użyciem technologii Flash. Trzecia wersja beta Flash Player'a 10.1 współpracuje z systemami Macintosh, Windows oraz Linux. W nowej wersji dodano obsługę zintegrowanej w procesorach Intela z serii i5 i i7 karty graficznej GMA 500. Po zainstalowaniu nowej wersji Flash'a IGP powinno odciążać rdzeń procesora w przypadku odtwarzania materiałów wideo w jakości HD w nowych notebookach. Po pierwszej fazie testów widać wyraźnie znaczną poprawę po zainstalowaniu nowej wersji wtyczki.

Z testu przeprowadzonego na tablecie ASUS EeePC T91MT potwierdzono, że po zainstalowaniu poprawki od Adobe możliwe było oglądanie materiału wideo w jakości 720p w sposób płynny, a nie jak to było wcześniej - pokazu klatek na IGP GMA 500. Niestety nowy Flash nie wpływa pozytywnie na działanie pozostałych kart tego producenta. Na testowanym ASUS'ie UL20A z GMA 4500 nie możliwym było oglądanie filmu w trybie pełnoekranowym w rozdzielczości 1080p.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.