Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 1 marca 2010 
    

Dyskretne Atomy


Autor: Wedelek | źródło: Slashgear | 19:15
Intel przeprowadził cichą premierę swoich nowych produktów z serii Atom. Mowa o specjalnych modelach procesorów Intel Atom N450 i N470, które zostaną pokazane podczas targów CeBit. Nowości będą się nazywać N455 i N475 i będą podobnie jak ich pierwowzory taktowane zegarem odpowiednio 1.66GHz i 1.83GHz, a od swoich starszych braci będą się różnić wsparciem dla obsługi pamięci typu DDR3. Informacji o nowych procesorach próżno szukać na stronie producenta, który jeszcze nie zaktualizował swojej strony głównej. Wiadomo już, że firmy MSI, Asus oraz Acer planują wykorzystać nowe CPU Intela w swoich własnych konstrukcjach, ale nie ma jeszcze żadnych informacji na temat dokładnej premiery urządzeń na tych procesorach opartych.

Wiadomo jedynie, że pierwsze notebooki pojawią się w trzecim kwartale tego roku, ale cena jednostkowa nowych Atomów nie jest znana. Pozostaje więc nam jedynie czekać na pierwsze modele netbooków, z których jako jeden z pierwszych pojawi się Asus Eee PC 1018P.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.