Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 2 marca 2010 
    

Nowe dyski przenośne od WD


Autor: Wedelek | źródło: Tech Connect | 08:18
(1)
Western Digital, druga pod względem ilości produkowanych dysków twardych firma zaprezentowała nową, odświeżoną wersję swoich przenośnych dysków twardych z serii My Passport Studio. Produkty ważą 180 gramów, a ich wymiary wynoszą 83 x 124 x 18.5 mm. W serii znajdziemy urządzenia dysponujące pojemnością 320GB, 500GB oraz 640GB. Zarówno wygląd jak i technologia są ukłonem wobec użytkowników komputerów z nadgryzionym jabłuszkiem w logo. Urządzenia są zgodne z technologią Apple’s Time Machine oraz 256-bitowy algorytm szyfrowania danych. Produkty WD komunikują się z komputerami z użyciem interfejsów FireWire 800 oraz USB w wersji drugiej.

Na obudowie urządzenia producent umieścił wyświetlacz informujący użytkownika o ilości wolnego miejsca na nośniku oraz wyświetlający informacje dotyczące rodzaju zgromadzonych na HDD danych. Produkt został wyposażony w funkcję szybkiego Back-Up'u dostępnego po zainstalowaniu oprogramowania SmartWare.

Produkty 2010 My Passport Studio są objęte trzyletnią gwarancją producenta, a ich ceny wynoszą od 149.99 dolarów za najmniejszy dysk twardy do 199.99 dolarów za wersję o największej pojemności.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Pierdolicie Hipolicie... (autor: Wolf | data: 2/03/10 | godz.: 09:35)
    "Urządzenia zostały wyposażone w technologię Apple’s Time Machine"

    Time machine nie wymaga specialnej technologii, ale byle jakiego dysku podpietego do komputera bardz routera...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.