Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 2 marca 2010 
    

Bezprzewodowe kino domowe od Netgear


Autor: EmDżej | źródło: Inf. prasowa | 11:16
(2)
Netgear, przedstawia zestaw umożliwiający bezprzewodowy transfer treści multimedialnych HD. Zestaw o nazwie "WNHDB3004" składa się z dwóch urządzeń, które podłączane są do rutera oraz urządzenia odtwarzającego materiały HD, wyposażonego w złącze typu Ethernet: odtwarzacz Blu-ray, konsola PS3, konsola XBox 360, odwtarzacz HD. Konfiguracja jest banalnie prosta, sprowadza się do podpięcia urządzeń oraz ich włączenia. Nie ma potrzeby żmudnego ustawiania parametrów pracy, urządzenia są prekonfigurowane na etapie produkcji. Adaptery pracują w paśmie 802.11 a/n 5GHz i wspierają multiple-input oraz multiple-output, dzięki czemu zachowywana jest wysoka prędkość transmitowanego sygnału.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. PS3/Xbox360 (autor: KaT | data: 2/03/10 | godz.: 13:54)
    Przecież te dwie konsole odtworzą jedynie odpowiednio m2ts lub WMV, więc w tym czymś musi siedzieć jakiś soft transkodujący i kompatybilny z DLNA ala PS3 Media Server. Ciekawa alternatywa dla PC+PS3Media Server, choć znając życie cena tego ustrojstwa będzie w granicach 500$.

  2. Tu chodzi o przesyłanie obrazu w HD (autor: tomexo | data: 11/03/10 | godz.: 13:45)
    poprzez sieć bezprzewodową, żeby ominąć konieczność łączenia kablami. Na konsolach się nie znam, bo gram na PC :), więc nie mam pojęcia jak z przekodowaniem obrazu. Cena chyba nie przekroczy 100$, a myślę że w wiele osób kupi coś takiego zamiast wiercić dziury w ścianach i kłaść kable. Netgear po raz kolejny robi konkretny sprzęt, mam nadzieję że będą jakieś testy.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.