Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 2 marca 2010 
    

Dziś ruszają targi CeBIT 2010


Autor: Zbyszek | 12:40
(2)
Dziś rozpoczynają się targi CeBIT 2010 - jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej, sprzętu komputerowego i nowych technologii organizowane corocznie w Hanowerze. W 2009 roku stoiska ponad 4300 wystawców na CeBIT obejrzało łącznie blisko 500 tysięcy zwiedzających. W tegorocznych targach udział weźmie 4157 wystawców z 68 krajów, którzy zajmą około 200 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Wśród nich będzie ponad 20 firm z Polski, a także po raz pierwszy koncern internetowy Google i sieciowy sklep Amazon. Niewiadomą pozostaje liczba odwiedzających. W ceremonii otwarcia udział wezmą kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz José Luis Rodríguez, premier Hiszpanii która obejmuje właśnie swoją prezydencję w Unii Europejskiej.

Tematem przewodnim tegorocznych targów jest hasło "Connected Worlds" (połączone światy). Granice pomiędzy pracą i czasem wolnym, sprzętem przenośnym i stacjonarnym, sferą online i offline coraz bardziej się zacierają – stwierdził Ernst Raue z zarządu targów.

Dużą popularnością na targach będą cieszyć się rozwiązania energooszczędne i przyjazne dla środowiska, zgromadzone pod hasłem CeBIT Green IT, które zajmą większą powierzchnię wystawienniczą niż przed rokiem.

Według organizatorów na żadne z dotychczas organizowanych targów CeBIT nie przygotowano tak wielu nowości, co na tegoroczną ich edycję. Wśród nich są między innymi targi muzyczne "CeBIT Sounds!" oraz specjalny pasaż "Next Level 3D" zrzeszający producentów technologii 3D.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. blisko 500 tysięcy (autor: Chiecko | data: 2/03/10 | godz.: 17:58)
    Wow ile hostess do poznania :)

  2. Zanim się podniecisz przeczytaj jeszcze raz (autor: Borat | data: 2/03/10 | godz.: 20:49)
    Nic o ilości hostess tam nie ma.
    Te 500 tys to liczba zwiedzających w w 2009 roku


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.